Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego Łódź Konsens Sp. z o.o. Znajdziecie tu Państwo wszystkie pożądane informacje na temat naszego biura podatkowo – doradczego oraz oferowanych przez nas rozwiązań księgowych w zakresie obsługi rachunkowej i kadrowej podmiotów gospodarczych.

Aby skorzystać z e-księgowości skontaktuj się z biurem. Poniżej opisy rozwiązań.

Aplikacja i-faktury 24

Aplikacja i-faktury 24 pozwala na wystawianie faktur ON-LINE z każdego miejsca w kraju i na świecie, gdzie masz dostęp do internetu i drukowaniu ich w miejscu gdzie obecnie się znajdujesz.

Baza danych na naszym serwerze pozwala ewidencjonować wcześniej wystawione faktury , tworzyć bazę danych stałych klientów wraz z ich charakterystyką, ( np. termin płatności ), tworzyć bazę danych produktów lub usług świadczonych przez sprzedającego, kontrolować spływ należności, rozliczać zapłacone i ewidencjonować niezapłacone faktury wraz z obliczaniem czasu spóźnienia w zapłacie.


 

Pulpit Menedżera (CDN OPTIMA)

Oferujemy Państwu dostęp do modułu Pulpit Menagera. Jest to narzędzie, dzięki któremu kadra kierownicza lub właściciel przedsiębiorstw, z każdego miejsca na świecie, mają dostęp do podstawowych danych finansowych i nie tylko finansowych swojej firmy, zgromadzonych w systemie Comarch CDN OPT!MA.

Dane są dostępne na zabezpieczonej hasłem stronie internetowej.


 

Dostęp zdalny

Dla klientów pragnących mieć stały dostęp do swoich danych, nie tylko w kwestii weryfikacji raportów ale również z możliwością ich wprowadzanie, modyfikowanie, tworzenia własnych raportów – tak jakby było to na własnym komputerze, we własnym miejscu prowadzenia działalności stworzyliśmy – pracę zdalną na naszym serwerze z indywidualnym pulpitem , indywidualnymi ustawieniami i dostępem z całego świata.

Użytkownik logując się przez pracę zdalną na masz serwer otwiera pulpit „ własnego profilu” i pracuje na naszym serwerze jak na własnym komputerze tzn. może otwierać i używać udostępnionych programów na serwerze, księgować dokumenty księgowe, wyciągi bankowe, drukować wybrane zestawienia , raporty, ale również ma dostęp do dokumentów przed siebie stworzonych i przetrzymywanych na naszych dyskach.


 

Podgląd Faktur

Proste i szybkie narzędzie pozwalające przeglądać, udostępniać i pobierać faktury oraz inne zgromadzone na koncie Państwa firmy pliki.