Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego Łódź Konsens Sp. z o.o. Znajdziecie tu Państwo wszystkie pożądane informacje na temat naszego biura podatkowo – doradczego oraz oferowanych przez nas rozwiązań księgowych w zakresie obsługi rachunkowej i kadrowej podmiotów gospodarczych.

Biuro Rachunkowe KONSENS założone zostało przez dwoje wspólników Ilonę Szabała oraz Tomasza Witczaka i działa nieprzerwanie na łódzkim rynku już od 2005 roku. O powstaniu spółki zadecydowało nie tylko łączące ich zaufanie i wspólny cel biznesowy ale wiedza i wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości poparte m.in. ukończonymi studiami kierunkowymi z zakresu rachunkowości i finansów, studiami podyplomowymi z zakresu controllingu, kursami w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz zajmowanymi przez kilka lat stanowiskami kierowniczymi w spółkach prawa handlowego.

Nasza wspólna firma działa na podstawie posiadanych przez nas Certyfikatów wydanych przez Ministra Finansów o numerach 11442/2005 oraz 12335/2005 uprawniających oraz potwierdzających kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze Biuro Rachunkowe posiada także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą i bierze pełną odpowiedzialność za świadczone przez siebie usługi. Od roku 2010 działamy jako spółka z o.o.

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Wszystkim pomagamy w budowaniu perspektywicznego biznesu nie tylko poprzez profesjonalną obsługę księgową ale również doradztwo finansowe i biznesowe. Dzięki bliskiej współpracy z zaprzyjaźnionymi kancelariami prawnymi, biurem biegłego rewidenta, specjalisty BHP, specjalisty ds. dotacji jak również firmami leasingowymi oraz bankami oferujemy Klientom kompleksową obsługę i pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Nasze główne atuty to: zaangażowanie w sprawy Klientów, solidność, nowoczesność oraz dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do spółek prawa handlowego jak i do osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą. Wszystkim zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę oraz pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam danych i dokumentów. Obsługę Klientów prowadzimy w języku polskim i angielskim, zarówno w siedzibie naszego biura w Łodzi jak i u zleceniodawców. W kontaktach z Klientami zapewniamy przyjazną, miłą i rodzinną atmosferę.

Zapraszamy do współpracy!