Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego Łódź Konsens Sp. z o.o. Znajdziecie tu Państwo wszystkie pożądane informacje na temat naszego biura podatkowo – doradczego oraz oferowanych przez nas rozwiązań księgowych w zakresie obsługi rachunkowej i kadrowej podmiotów gospodarczych.

Ilona Szabała – prezes zarządu, zajmuję się kompleksowym rozliczaniem podmiotów gospodarczych, specjalizuje się w obsłudze spółek handlowych. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła również studia podyplomowe z Rachunkowości Finansowej na tymże Uniwersytecie. Posiada Certyfikat Ministra Finansów uprawniających do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W zawodzie pracuje ponad 10 lat. Wolne chwile spędza na fitness, lubi bieganie i dobrą książkę.
Tomasz Witczak – wiceprezes zarządu, zajmuje się kompleksowym rozliczaniem podmiotów gospodarczych a szczególnie sprawami kadrowo-płacowymi oraz doradztwem. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, oraz dodatkowo studiów podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim z zakresu Rachunkowości Zarządczej oraz Prawa Gospodarczego.  W dziale finansowym pracuje blisko 10 lat, posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów. Prywatnie jest zapalonym kinomanem i miłośnikiem mocnego brzmienia.

 

Aleksandra Sadkiewicz jest samodzielną księgową zajmującą się w firmie kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno pod kątem podatkowym jak i kadrowo-płacowym. Dysponuje ponad 10 letnim doświadczeniem pracy w biurach rachunkowych, jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego o Uniwersytetu Łódzkiego.  Pogodna i zawsze życzliwa, pasję odnajduje w kuchni gotując dla całej rodziny.
Marcin Zalewski, samodzielny księgowy, ukończył Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim, w naszym biurze rozlicza kompleksowo podmioty gospodarcze i zajmuje się sprawami administracyjno rejestrowymi w  łódzkich urzędach.  Ukończył również 2 stopień księgowy w Stowarzyszeniu Księgowych W Polsce. Jest zagorzałym cyklistą, czas wolny spędza na rowerze zwiedzając piękne zakątki naszego kraju.
Katarzyna Kutera -Wasiak, księgowa, Absolwentka Wydziału Matematyki Uniwersytetu Łódzkiego, od 5 lat zafascynowana księgowością, ukończyła kurs rachunkowości dla głównych księgowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Entuzjastka kina i literatury science fiction.
Anna Mikulska, magister finansów i rachunkowości Uniwersytetu Łódzkiego. Związana z tematyką kadrową od 2006 r. W naszym biurze zajmuję się kompleksowo obsługą kadro-płacową podmiotów gospodarczych i rozliczeniami z ZUS. Wolne chwile spędza na świeżym powietrzu grając w piłkę z synem Kubą. Relaksuję się słuchając muzyki oraz oglądając programy o tematyce kryminalnej.