Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego Łódź Konsens Sp. z o.o. Znajdziecie tu Państwo wszystkie pożądane informacje na temat naszego biura podatkowo – doradczego oraz oferowanych przez nas rozwiązań księgowych w zakresie obsługi rachunkowej i kadrowej podmiotów gospodarczych.

Biuro Rachunkowe
Konsens Sp. z o.o.

90-553  Łódź,
ul. Kopernika 64A,
lokal nr 1

☏ tel.: 42 239 29 28

biuro@biuro-konsens.pl

zobacz wskazówki dojazdu

Zarząd firmy

Ilona Szabała
Prezes Zarządu
tel. +48 609 030 272
e-mail: ilona.szabala@biuro-konsens.pl

Tomasz Witczak
Wiceprezes Zarządu
tel. +48 667 080 272
e-mail: tomasz.witczak@biuro-konsens.pl

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę


Aleksandra Sadkiewicz
Kierownik Biura, Samodzielna Księgowa
tel. +48 667 463 184
e-mail: aleksandra.sadkiewicz@biuro-konsens.pl
Marcin Zalewski
Samodzielny Księgowy
tel. +48 665 136 896
e-mail: marcin.zalewski@biuro-konsens.pl
Katarzyna Kutera-Wasiak
Księgowa
tel. +48 665 136 896
e-mail: katarzyna.kutera-wasiak@biuro-konsens.pl
Anna Mikulska
Specjalista ds. kadr i płac
tel. +48 667 463 184
e-mail: kadry@biuro-konsens.pl
Aneta Szydlik
Księgowa
tel. +48 667 463 184
e-mail: aneta.szydlik@biuro-konsens.pl
Radosław Stanisławski
Księgowy
tel. +48 667 463 184
e-mail: radoslaw.stanislawski@biuro-konsens.pl