Zdalne biuro księgowe

ZDALNE BIURO RACHUNKOWE

Dla kogo?

Opcja dla tych którzy prowadzą działalność a nie mają czasu jeździć do biura rachunkowego z dokumentami. Wychodząc naprzeciw tym klientom wprowadziliśmy możliwość obsługi księgowej bez wychodzenia z domu.

Zalety Zdalnego Biura

0
Nieważne gdzie masz siedzibę, wszystkie dokumenty dostarczasz nam przez internet na bezpieczną dedykowana skrzynkę/serwer
0
Zyskujesz pełną i profesjonalną opiekę księgową i wsparcie fachowca bez wychodzenia z domu
0
Załatwiamy za Ciebie wszystkie formalność podatkowe, reprezentujemy przed urzędami
0
Oryginały wszystkich dokumentów zostają u Ciebie – masz do nich dostęp kiedy tylko chcesz

W jaki sposób mam dostarczać dokumenty?

Przygotuj faktury za dany miesiąc, zeskanuj je według naszych wskazówek i wyślij do nas mailem, albo wklej na dedykowany dla Ciebie serwer.

Reszta należy już do nas. Przesłane w ten sposób dokumenty rozliczymy w ten sam sposób jakbyś pojawił się u nas w biurze.

Po rozliczeniu Twoich dokumentów otrzymujesz jednego zbiorczego maila z informacjami o wynikach i podatkach.

A jeżeli będę miał jakiś problem albo sprawy do omówienia?

Jeśli mieszkasz daleko, albo po prostu nie masz czasu nas odwiedzić nie pozostawimy Ciebie bez naszego wsparcia merytorycznego, zaproponujemy kontakt i doradztwo w formie rozmowy telefonicznej, wyślemy Ci e-maila lub za skontaktujemy się pośrednictwem szyfrowanego komunikatora on-line.
formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami


Biuro Rachunkowe Konsens Sp. z o.o. wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia XX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000369689 | NIP: 7272770649, REGON: 100990873

Biuro Rachunkowe Konsens © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.