All Services

01

Konsens to 15 wykwalifikowanych specjalistów, 100% profesjonalizmu i rzetelności i konkurencyjne ceny. Zaufało nam już ponad 200 firm. Konsens – Twoja księgowość w dobrych rękach.

02

Konsens to 15 lat na łódzkim rynku, 15 lat doświadczenia w prowadzeniu firm z różnych branż , księgowość on-line, nowoczesne oprogramowanie księgowe zapewniające bezpieczeństwo, zgodność z bieżącymi przepisami.

03

Rozumiemy problemy naszych Klientów i zawsze mamy praktyczne i elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Skoncentruj się na swoim biznesie a papierkowa robotę zostaw fachowcom.

04

Indywidualne podejście , wzajemne zaufanie, lojalność i sprawna komunikacja – gwarantują owocną współprace i elastyczność w rozwiązywaniu problemów. Większość naszych nowych klientów pochodzi z polecenia.

Zajmiemy się Twoimi podatkami, poprowadzimy księgę przychodów i rozchodów.

Opracowujemy zasad polityki rachunkowości oraz zakładowego planu kont i jego wdrożenia.

Profesjonalnie naliczymy wynagrodzenie Twoim pracownikom, rozliczymy czas pracy, urlopy, doradzimy jak postępować w sytuacjach nietypowych.

08
Zakładanie spółek z o.o. Myślisz aby otworzyć działalność gospodarczą i prowadzić ją w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Skontaktuj się z nami: Doradzimy Ci czy to dobra dla Ciebie forma prowadzenia działalności Przedstawimy wady i zalety prowadzenia spółki z o.o. Wytłumaczymy kto za co odpowiada w spółce Pomożemy przygotować wszystkie…
09
Doradztwo biznesowe Zastanawiasz się czy leasing to dobry pomysł? A może kredyt? Jaką decyzje finansową podjąć? Jak ja porównać? Skontaktuj się z nami: Doradzimy Ci czy samochód lepiej wziąć w leasing/ najem a może sfinansować kredytem? Znajdziemy i porównany najlepsze oferty finansowania na rynku Potrzebujesz kredytu? - przedstawimy i porównany…

Biuro Rachunkowe Konsens Sp. z o.o. wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia XX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000369689 | NIP: 7272770649, REGON: 100990873

Biuro Rachunkowe Konsens © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.